Teslimat Şartları

Ankara için;

Pazar günleri hariç diğer günler  saat 15:00’a kadar verilen siparişler aynı gün teslim edilir.15:00’dan sonraki siparişler ertesi gün sabah dağıtıma çıkarılır.

Sipariş dağıtımları saat 11:00 itibarıyla başlamaktadır.Ortalama teslimat süresi 3 saattir.Dağıtım noktasına (Balgat/Konya yolu)uzak semtler için teslimat süresi 3 saati geçebilir.Pazar günleri dağıtım hizmetimiz olmadığı için Cumartesi 15:00’dan sonra verilen siparişler Pazartesi sabahı dağıtıma çıkacaktır.Cumartesi 15:00’a kadar verilen siparişler aynı gün teslim edilir.

Ankara merkez ilçelerinin tamamına dağıtım yapılmaktadır. Temelli, Lalahan, Akyurt, Çubuk, Beypazarı, Yapracık, 
Nallıhan, Kazan, Kızılcıhamam, Çamlıdere, Elmadağ, Güdül, Şereflikoçhisar, Bala, Haymana, Kalecik, Polatlı gibi dış ilçelere şu an için servis hizmetimiz yoktur.

Ankara dışı için;

Tüm il ve ilçelere Yurt içi kargo aracılığı ile teslimat yapılmaktadır. Saat 16.00’ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilir.600 km’den daha yakın il ve ilçelere 1 günde teslimat yapılır. Daha uzak il ve ilçeler için teslimat süresi 2 günü bulabilir. Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler Pazartesi günü itibarıyla kargo şirketine teslim edilir.

Kargo ücreti Ankara ve Ankara dışı tüm il ve ilçeler için  190 -TL’dir.

Sitede bulunan ürünlerin tamamı firmamız garantisindedir.Tüm ürünlerimizde KDV fiyatlarımıza dahildir. Siparişlerinizi sağlıklı gönderebilmemiz ve e-faturayı ulaştırabilmemiz için açık adres,telefon,mail,ve TC numaralarınızı lütfen eksiksiz giriniz.Tipografik hatalar ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu tutulamaz. Ödemeler Türk Lirası üzerinden ve sadece kredi kartları ile yapılabilir.Baklavacı Hacıbaba Gıda San. A.Ş. www.hacibaba.com ve www.hacibabaonline.com sitelerinde görünen ürün ve görselleri ile fiyatlarını her hangi bir duyuru yapmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. KDV oranları, diğer harç, vergi gibi tutarlar değiştiğinde fiyatlara yansıtılır. 

Top